Kontakt +48 602 618 037

facebook

Jesteś tutaj: Strona główna >> Usługi

Usługi

Oferujemy  kompleksowe usługi  wysokościowe wykonywane podnośnikiem koszowym oraz wynajem podnośnika wraz z operatorem.

Nasz podnośnik (zwyżka) możemy wykorzystać : 

- w kościołach i obiektach zabytkowych, gdzie tylko ten sposób pozwala na malowanie, mycie i naprawę fasad, witraży, rynien dachowych, konserwację oświetlenia czy montaż dekoracji świątecznych.

- na halach, stadionach i obiektach sportowych wykonując montaż informacji o sponsorach czy wymianę dekoracji

- podczas imprez, koncertów organizowanych przez regionalne instytucje, radio, TV itp. Podnośnik koszowy można wykorzystać do budowy scenografii, montażu oświetlenia, dekoracji, informacji wizualnej oraz prac filmowych i fotograficznych.

- w architekturze XXI wieku przy budowie szklanych elewacji, montażu konstrukcji.

Usługi wysokościowe wykonywane podnośnikiem koszowym to również:

- czyszczenie dachów (kercherem i chemią)

- montaż i wymiana systemów rynnowych

- prace blacharsko- dekarskie

- montaż oraz mycie i konserwacja oświetlenia ulicznego, barier akustycznych

- mycie okien w wysokich obiektach

- montaż i wyklejanie nośników reklamowych

- montaż okazjonalnych dekoracji na wysokości

- montaż ochronnego systemu przeciw gołębiom (kolce)

- wycinka drzew, w tym drzew trudnych oraz usuwanie zagrożeń

- odśnieżanie dachów

- usuwanie nawisów śnieżnych i sopli

- montaż kolektorów słonecznych

- prace ogólnobudowlane na wysokości 

Dlaczego my

DLACZEGO MY?

10 lat doświadczenia w branży wysokościowej!

Profesjonalne i bezpieczne wykonanie prac wysokościowych wymaga od ekipy stosownych pozwoleń, doświadczenia, wysokiej sprawności fizycznej oraz umiejętności szybkiej i trafnej oceny sytuacji. Prawidłowe i skrupulatne przygotowanie się do każdej pracy zapewnia sprawną i skuteczną realizację. Niezbędne są również niezawodne narzędzia, bez których usługa staje się utrudniona.

Dlaczego my

OBSZAR DZIAŁANIA

Podkarpacie Rzeszów i okolice w tym :Strzyżów, Boguchwała, Czudec, Tyczyn, Brzozów, Dynów, Łańcut, Dębica, do współpracy zapraszamy jednak wszystkich Klientów indywidualnych oraz firmy z całej Polski.

Dlaczego my

STAWIAMY NA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Profesjonalne i bezpieczne wykonanie prac wysokościowych wymaga od ekipy stosownych pozwoleń, doświadczenia, wysokiej sprawności fizycznej oraz umiejętności szybkiej i trafnej oceny sytuacji. Prawidłowe i skrupulatne przygotowanie się do każdej pracy zapewnia sprawnę i skutecznę realizację. Niezbędne są również niezawodne narzędzia, bez których usługa staje się utrudniona.

Korzystając ze zwyżki możesz wymienić żarówkę lub zamontować kamerę monitoringu. Z nami popatrzysz na wszystko z góry i nakręcisz film. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wszelkie zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace wysokościowe: montaż reklam, wycinka drzew, usuwanie nawisów śnieżnych, czyszczenie i mycie elewacji, wycinka i pielęgnacja zieleni, montaż banerów oraz siatek reklamowych. Fachowa obługa i konkurencyjna cena spełni Twoje oczekiwania. Chcemy być Twoim partnerem biznesowym i towarzyszyć Ci przy osięganiu sukcesów. Nasz atut to podnośnik przegubowo-teleskopowy, który zwiększa szanse na dostęp do trudnych miejsc.

ZWYŻKA RZESZÓW:
USŁUGI WYSOKOŚCIOWE - PODNOŚNIK KOSZOWY RZESZÓW