Kontakt +48 602 618 037

facebook

Jesteś tutaj: Strona główna >> Usługi >> Prace na wysokościach

Prace na wysokościach

Oferta naszej firmy jest skierowana zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Nasze usługi świadczymy na terenie całego Podkarpacia w tym: Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, Łańcut, Jarosław, Przemyśl, Strzyżów, Sanok, Krosno, Jasło, Brzozów, Mielec, Kolbuszowa, Tarnów, Dębica, Leżajsk. 

Zamontujemy reklamę Twojej firmy we wskazanym miejscu, wymienimy rynnę lub naprawimy cieknący dach. Z nami zamontujesz komin lub wkład kominowy z blachy żaroodpornej. Nie będzie dla Ciebie problemem mycie okien czy pielęgnacyjne cięcie drzew. Jesienią wyczyścimy rynny, a zimą zrzucimy śnieg i usuniemy sople z Twojego dachu.

Profesjonalne i bezpieczne wykonanie prac wysokościowych wymaga od ekipy stosownym pozwoleń, doświadczenia, wysokiej sprawności fizycznej oraz umiejętności szybkiej i trafnej oceny sytuacji. Prawidłowe i skrupulatne przygotowanie się do każdej pracy zapewnia sprawną i skuteczną realizację. 

Niezbędne są również niezawodne narzędzia, bez których usługa staje się utrudniona, bądź po prostu niemożliwa.

Na koszty zlecenia wpływa wiele czynników środowiskowych, dlatego w większości przypadków przedmiot zlecenia wyceniamy osobiście na miejscu potencjalnego wykonania usługi.

Zakres, cykliczność oraz system pracy jest indywidualnie dostosowany do potrzeb naszych klientów, w oparciu o ich oczekiwania i organizację pracy na danym obiekcie.

 Dlaczego my

DLACZEGO MY?

10 lat doświadczenia w branży wysokościowej!

Profesjonalne i bezpieczne wykonanie prac wysokościowych wymaga od ekipy stosownych pozwoleń, doświadczenia, wysokiej sprawności fizycznej oraz umiejętności szybkiej i trafnej oceny sytuacji. Prawidłowe i skrupulatne przygotowanie się do każdej pracy zapewnia sprawną i skuteczną realizację. Niezbędne są również niezawodne narzędzia, bez których usługa staje się utrudniona.

Dlaczego my

OBSZAR DZIAŁANIA

Podkarpacie Rzeszów i okolice w tym :Strzyżów, Boguchwała, Czudec, Tyczyn, Brzozów, Dynów, Łańcut, Dębica, do współpracy zapraszamy jednak wszystkich Klientów indywidualnych oraz firmy z całej Polski.

Dlaczego my

STAWIAMY NA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Profesjonalne i bezpieczne wykonanie prac wysokościowych wymaga od ekipy stosownych pozwoleń, doświadczenia, wysokiej sprawności fizycznej oraz umiejętności szybkiej i trafnej oceny sytuacji. Prawidłowe i skrupulatne przygotowanie się do każdej pracy zapewnia sprawnę i skutecznę realizację. Niezbędne są również niezawodne narzędzia, bez których usługa staje się utrudniona.

Korzystając ze zwyżki możesz wymienić żarówkę lub zamontować kamerę monitoringu. Z nami popatrzysz na wszystko z góry i nakręcisz film. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wszelkie zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace wysokościowe: montaż reklam, wycinka drzew, usuwanie nawisów śnieżnych, czyszczenie i mycie elewacji, wycinka i pielęgnacja zieleni, montaż banerów oraz siatek reklamowych. Fachowa obługa i konkurencyjna cena spełni Twoje oczekiwania. Chcemy być Twoim partnerem biznesowym i towarzyszyć Ci przy osięganiu sukcesów. Nasz atut to podnośnik przegubowo-teleskopowy, który zwiększa szanse na dostęp do trudnych miejsc.

ZWYŻKA RZESZÓW:
USŁUGI WYSOKOŚCIOWE - PODNOŚNIK KOSZOWY RZESZÓW