Kontakt +48 602 618 037

facebook

Jesteś tutaj: Strona główna >> O nas

O nas

Firma Maxim działa już 10 lat w branży wysokościowej i zdobywa coraz to większe grono klientów, które darzy Nas swoim zaufaniem korzystając z naszych usług.

Do prac wysokościowych wykorzystujemy podnośnik koszowy przegubowo- teleskopowy o masie całkowitej 3,5 tony i o wysięgu 20 metrów w pionie i 9,5 metra w poziomie, udźwig 220kg, obrotowy kosz.

W obecnych czasach kluczową rolę odgrywa specjalistyczny sprzęt, bez którego coraz więcej prac na wysokości staję się niemożliwe lub po prostu nieopłacalne a doświadczony operator to gwarancja bezpieczniej i sprawnie wykonanej usługi.


Swoją ofertę dzielimy na 2 kategorie :

-wynajem podnośników ( zwyżek) wraz z obsługą operatora

-kompleksowe usługi wysokościowe


Zakres wykonywanych usług:

-wynajem podnośnika, zwyżki

-wycinka drzew

-montaż reklam

-mycie elewacji, szkła, dachów, konstrukcji

-montaż systemów monitoringu

-konserwacja oświetlenia


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy MAXIM

Dlaczego my

DLACZEGO MY?

10 lat doświadczenia w branży wysokościowej!

Profesjonalne i bezpieczne wykonanie prac wysokościowych wymaga od ekipy stosownych pozwoleń, doświadczenia, wysokiej sprawności fizycznej oraz umiejętności szybkiej i trafnej oceny sytuacji. Prawidłowe i skrupulatne przygotowanie się do każdej pracy zapewnia sprawną i skuteczną realizację. Niezbędne są również niezawodne narzędzia, bez których usługa staje się utrudniona.

Dlaczego my

OBSZAR DZIAŁANIA

Podkarpacie Rzeszów i okolice w tym :Strzyżów, Boguchwała, Czudec, Tyczyn, Brzozów, Dynów, Łańcut, Dębica, do współpracy zapraszamy jednak wszystkich Klientów indywidualnych oraz firmy z całej Polski.

Dlaczego my

STAWIAMY NA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Profesjonalne i bezpieczne wykonanie prac wysokościowych wymaga od ekipy stosownych pozwoleń, doświadczenia, wysokiej sprawności fizycznej oraz umiejętności szybkiej i trafnej oceny sytuacji. Prawidłowe i skrupulatne przygotowanie się do każdej pracy zapewnia sprawnę i skutecznę realizację. Niezbędne są również niezawodne narzędzia, bez których usługa staje się utrudniona.

Korzystając ze zwyżki możesz wymienić żarówkę lub zamontować kamerę monitoringu. Z nami popatrzysz na wszystko z góry i nakręcisz film. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wszelkie zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace wysokościowe: montaż reklam, wycinka drzew, usuwanie nawisów śnieżnych, czyszczenie i mycie elewacji, wycinka i pielęgnacja zieleni, montaż banerów oraz siatek reklamowych. Fachowa obługa i konkurencyjna cena spełni Twoje oczekiwania. Chcemy być Twoim partnerem biznesowym i towarzyszyć Ci przy osięganiu sukcesów. Nasz atut to podnośnik przegubowo-teleskopowy, który zwiększa szanse na dostęp do trudnych miejsc.

ZWYŻKA RZESZÓW:
USŁUGI WYSOKOŚCIOWE - PODNOŚNIK KOSZOWY RZESZÓW