Kontakt +48 602 618 037

facebook

Jesteś tutaj: Strona główna >> Usługi >> Montaż reklam

Montaż reklam

Wykonujemy usługi montażu, demontażu , serwisu i wymiany nośników reklamowych. Posiadamy podnośnik koszowy oraz wszelkie potrzebne uprawnienia do wykonywania prac na wysokościach, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa kompleksową usługę .

Realizujemy cykliczne i jednorazowe akcje reklamowe na terenie całego Podkarpacia.

Do współpracy zapraszamy wszystkich Klientów indywidualnych oraz firmy z całej Polski, które pragną nawiązać z nami relacje biznesowe. Zakres, cykliczność oraz system pracy jest indywidualnie dostosowany do potrzeb naszych Klientów, w oparciu o ich oczekiwania i organizację pracy na danym obiekcie.

Wykonujemy zlecenia takie jak:

- montaż banerów i siatek
- montaż , demontaż  oraz serwis reklam świetlnych
- montaż konstrukcji i systemów mocowania
- wyklejanie witryn szklanych
- montaż masztów (Flagi)


Dlaczego my

DLACZEGO MY?

10 lat doświadczenia w branży wysokościowej!

Profesjonalne i bezpieczne wykonanie prac wysokościowych wymaga od ekipy stosownych pozwoleń, doświadczenia, wysokiej sprawności fizycznej oraz umiejętności szybkiej i trafnej oceny sytuacji. Prawidłowe i skrupulatne przygotowanie się do każdej pracy zapewnia sprawną i skuteczną realizację. Niezbędne są również niezawodne narzędzia, bez których usługa staje się utrudniona.

Dlaczego my

OBSZAR DZIAŁANIA

Podkarpacie Rzeszów i okolice w tym :Strzyżów, Boguchwała, Czudec, Tyczyn, Brzozów, Dynów, Łańcut, Dębica, do współpracy zapraszamy jednak wszystkich Klientów indywidualnych oraz firmy z całej Polski.

Dlaczego my

STAWIAMY NA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Profesjonalne i bezpieczne wykonanie prac wysokościowych wymaga od ekipy stosownych pozwoleń, doświadczenia, wysokiej sprawności fizycznej oraz umiejętności szybkiej i trafnej oceny sytuacji. Prawidłowe i skrupulatne przygotowanie się do każdej pracy zapewnia sprawnę i skutecznę realizację. Niezbędne są również niezawodne narzędzia, bez których usługa staje się utrudniona.

Korzystając ze zwyżki możesz wymienić żarówkę lub zamontować kamerę monitoringu. Z nami popatrzysz na wszystko z góry i nakręcisz film. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wszelkie zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace wysokościowe: montaż reklam, wycinka drzew, usuwanie nawisów śnieżnych, czyszczenie i mycie elewacji, wycinka i pielęgnacja zieleni, montaż banerów oraz siatek reklamowych. Fachowa obługa i konkurencyjna cena spełni Twoje oczekiwania. Chcemy być Twoim partnerem biznesowym i towarzyszyć Ci przy osięganiu sukcesów. Nasz atut to podnośnik przegubowo-teleskopowy, który zwiększa szanse na dostęp do trudnych miejsc.

ZWYŻKA RZESZÓW:
USŁUGI WYSOKOŚCIOWE - PODNOŚNIK KOSZOWY RZESZÓW